Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
09.09.2017
1499
0

У Херсоні розпочався фестиваль-конкурс стріт-арту «Місто моєї мрії»

У Херсоні розпочався фестиваль-конкурс стріт-арту «Місто моєї мрії»

Вчора, 8 вересня, в ІV Таврійському мікрорайоні міста Херсону розпочався фестиваль-конкурс стріт-арту «Місто моєї мрії», присвячений Дню міста.

Про це повідомив Андрій Яценко, передає ПІК.

Головними ініціаторами та організаторами фестивалю-конкурсу є Управління освіти міської ради, будівельна компанія «МЖК» (Молодіжний житловий комплекс) та регіональне управління Держмолодьжитло.

«Першими учасниками стали старшокласники та молоді вчителі загальноосвітніх шкіл № 24 та № 45. За умовами конкурсу в грудні відбудеться нагородження кращих юних художників. Фестиваль-конкурс відбувається протягом 8-12 вересня поточного року. Учасники забезпечуються фарбами та іншими необхідними матеріалами.
Організатори фестивалю-конкурсу стріт-арту «Місто моєї мрії» запрошують всіх бажаючих дітей з батьками, студентів, пенсіонерів та мешканців Таврійського мікрорайону міста Херсону долучитись до творчого процесу мальовничо-мистецького облаштування будівельного майданчику, де будується житло для молодих родин, сімей учасників АТО та молодих фахівців – випускників навчальних закладів міста, які залишаються розвивати та розбудовувати рідний Херсон, Херсонщину та Україну», - розповів Яценко.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину