Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
30.05.2018
795
0

У Херсоні розпочав роботу «Паспортний сервіс»

У Херсоні розпочав роботу «Паспортний сервіс»

Херсоні 30 травня розпочав роботу новий центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс», передає ПІК з посилання на «Паспортний сервіс».

file

"Сьогодні, 30 травня в Херсоні о 9.00 запрацював новий центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс», що розташований по вул. Ушакова,53. З самого ранку тут спостерігався великий ажіотаж. Потрапити до Центру та ознайомитися з його роботою і послугами виявили бажання багато жителів Херсона та гостей міста. Також вони мали змогу потрапити на офіційну церемонію відкриття", - йдеться у повідомленні. 

Червону стрічку урочисто перерізали Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін та начальник Департаменту з надання послуг Держпідприємства «Документ» Ольга Соколова. З привітальним словом виступили заступник Херсонського міського голови Інна Трибух та радник голови Херсонської облради Оксана Стогній.

На думку присутніх, із відкриттям центру «Паспортний сервіс» у Херсоні суттєво покращаться можливості містян і гостей міста оформити собі паспорт для виїзду за кордон швидко й у по-справжньому комфортних умовах. Крім того громадяни, що зареєстровані в Херсоні зможуть оформити в центрі свої перші внутрішні паспорти у формі ID-карток.

У Херсоні в «Паспортному сервісі» очікують на клієнтів з Криму

У зв’язку із тим, що  Херсонщина межує із тимчасово окупованим Кримом, тут очікують на чималу кількість клієнтів ще й з півострова, адже передбачають, що багато кримчан забажають оформити біометричні паспорти саме у Херсонському центрі обслуговування громадян.

Подати усі необхідні документи на оформлення біометричного паспорта, зробити їх копії, сфотографуватися, зняти відбитки пальців та залишити електронний підпис – усе це можна зробити в одному приміщенні, площа якого сягає 760 кв.м. Щодня тут планується обслуговувати до 400 осіб. Працює електронна черга, 15 робочих станцій на подачу документів і 4 віконечка на видачу готових закордонних біометричних паспортів та ID-карток. Процедура оформлення – 15-20 хв. Високопрофесійний персонал гарантує європейський комфорт і якість обслуговування.

2

Окрім того,  в центрі «Паспортний сервіс» за бажанням пропонують зробити страховий поліс, апостилювати документи, оформити інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості.

Працювати «Паспортний сервіс» буде по буднях з 8:30 до 18:00 (без перерви на обід), у суботу з 8:30 до 13:00.

4

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
649
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
707
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину