Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
02.02.2018
622
1

У Херсоні проводять опитування з приводу тролейбусних маршрутів

У Херсоні проводять опитування з приводу тролейбусних маршрутів

У Херсоні, відповідно до розпорядження  міського голови від 31 січня 2018 року, створено робочу групу з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних  маршрутів загального користування, передає ПІК. Один з активістів, якого включено до складу робочої групи, розпочав у Фейсбук опитування щодо тролейбусних маршрутів. 

Відзначимо, що проект мережі робоча група має надати до 30 березня управлінню транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради.

Читайте також: Приміське залізничне сполучення із Херсона до станції «Вадим» оптимізують

Очолює робочу групу начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради Марина Віркун.

До складу робочої групи включений Ярослав Концевий - голова громадської організації «ВелоХерсон» (за згодою).

На сторінці «Транспорт Херсона» у Фейсбук саме Ярослав Концевий розпочав опитування з приводу руху тролейбусів у Херсоні.

«А теперь вопрос: представим гипотетическую ситуацию, что в городе нет маршруток, остались одни троллейбусы (нынешние 7 маршрутов), но их много, они ездят с адекватным интервалом и не забитые как консервы. Откуда и куда вы не смогли бы удобно добраться используя троллейбус. Пожалуйста, не фантазируйте, а проанализируйте именно ваши реальные передвижения на работу, по делам, на отдых и проголосуйте за один или несколько вариантов, добавьте свой. Детальнее опишите в комментариях», - написав Концевий.

Він закликає якнайбільше херсонців долучатися до опитування.

Нагадаємо, що на підсумковій  прес-конференції за 2017 рік голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв заявив про плани щодо «безмаршруткового» транспортного сполучення у Херсоні

Читайте також: ПІК проводить опитування про білборди та соціальну рекламу

концевой

Новини по темі

Коментарі

Максим, 02.02.2018
Это очень хорошо, что в Херсоне занялись развитием троллейбусного движения. Но предприятие нуждается в директоре, который будет в первую очередь уважать коллектив и работать на благо, а не будучи депутатом манипулировать людьми, заниматься популизмом, пиаром и деребаном бюджетных средств.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину