Pik
Сьогодні, 22 Июля 2018
22.12.2017
429
0

В ОДА підписали тристоронній меморандум

У Херсоні проведуть Міжнародний агропромисловий форум «Агропорт Південь»

У Херсоні 22 грудня підписали тристоронній Меморандум про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою і ТОВ «Авіабренд».

Про  це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

«Ми підписали тристоронній Меморандум про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою і ТОВ «Авіабренд». Документ передбачає організацію та проведення Міжнародного агропромислового форуму АГРОПОРТ Південь 2018 з 26 по 28 липня 2018 року на території Міжнародного аеропорту «Херсон». У ньому планують взяти участь вищі посадові особи України, керівники АПК регіонів-партнерів, представники дипломатичного корпусу, керівники органів місцевого самоврядування, науковці, а також провідні представники ділових кіл Львівщини, Херсонщини та Харківщини», - повідомив голова ОДА.  

«Чому серед усіх південних областей вибір провести АГРОПОРТ 2018 випав саме на Херсонську область пояснюється тим, що саме наш регіон є житницею України. Агропромисловий комплекс є таким, що найбільш динамічно і ефективно розвивається.

Область має потенціал зрошення, нараховується 427 тис га, що є основою отримання гарантованих врожаїв. Також Херсонщина протягом 10 років лідирує в Україні по виробництву плодо-овоче-баштанної продукції. Щороку отримуємо 1,5 млн тонн плодово-овочевої продукції, 2,5 млн тонн зернових та близько 1,0 млн тонн технічних культур.

До того ж, останнім часом обласна влада велику увагу приділяє відродженню молочної галузі, модернізації переробної промисловості, створенню агрорекреаційних кластерів та технопарків, що сприяє об’єднанню зусиль виробників, збільшенню доданої вартості виробленої с/г продукції, а також розширює можливості виходу на нові ринку збуту», - повідомив Гордєєв. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину