Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
Анонс
25.09.2018
1139
2

У Херсоні протестуватимуть проти вбивства вуличних тварин

У Херсоні протестуватимуть проти вбивства вуличних тварин

Акцію на захист бездомних котів та собак, яких у Херсоні мають знищити через спалах АЧС,  проведуть о 10 годині 26 вересня  під мерією, передає ПІК.

Організатори закликають виходити на акцію під мерію о 10 годині. Вони переконані, що вбивати тварин через спалах африканської чуми свиней не можна, адже бездомні тварини не контактують зі свинями, яких вирощують за огорожею. Крім того, переносити вірус можуть птахи та гризуни.

«А  як же гризуни, голуби, може й до людей доберемось? Вони теж можуть бути переносниками», - звертають увагу організатори акції.

«Ми вважаємо, що це не вирішення проблеми розповсюдження вірусу, а засіб вирішити власні проблеми, які породжені корупцією: не простерилізовані тварини і бажання їх позбутися під маркою боротьбі з африканською чумою свиней», - йдеться у повідомленні.

«Ми вимагаємо від мера створення окремої комісії щодо ситуації з тваринами у місті та рішень щодо боротьби з Африканською чумою свиней. У цю комісію повинні війти фахівці по роботі з тваринами, лідери зоозахисних організацій та представники громадськості.
Співорганізатори акції: UAnimals, ГО «Шанс», Херсонська ГО «4 лапи», Всеукраїнське ГО «4 лапи», IHELP. DOG, а також зоозахисники, громадські активісти», - пишуть активісти.

«Сподіваємось, що ані міськрада, ані працівники КП Гарантія, яким довірили опікуватися тваринами в Херсоні, ані ветслужби не додумаються вбивати тварин прямо зараз. Інакше на акції ми будемо вимагати не діалогу, а покарання винних. Відсторонення від займаних з посад і кримінального покарання. Сподіваємось все таки на розумний діалог з громадою у середу», - кажуть активісти.

 Як раніше передавав ПІК, у Херсоні через АЧС хочуть знищити безпритульних кішок та собак.

Читайте також: АЧС у Херсоні: комунальний ринок без лабораторії, свиней господарі «переховують»

Новини по темі

Коментарі

Kherson, 25.09.2018
Забыли машины упомянуть - шины и кузова тоже никто не обрабатывает........ Животные живут в СВОЕЙ ЗОНЕ комфорта и РЕДКО передвигаются на такие дальние расстояния, а вот люди шастают куда не попадя. А за рейсовые автобусы вообще молчу
Наталья, 25.09.2018
А может активисты домой себе стаю у нас на Шуменском заберут!!!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину