Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2018
19.03.2018
430
0

Херсонців закликають вийти на захисти "Ілюзіону"

У Херсоні протестуватимуть проти «ілюзіоністів» з облради

Херсонців закликають 20 березня  вийти на захист кінотеатру «Ілюзіон».

Про це повідомив у Фейсбук артхабівець Леонід Єжуров, передає ПІК

«Херсонська обласна рада відкрито виступила проти громадськості. Настав час громадськості відкрито виступити проти рішення обласної ради», - написав Леонід Єжуров.

Анонсуючи у соцмережі подію,  її організатори відзначили: «Шановні херсонці, Херсонська обласна рада 16-го березня 2018-го року, всупереч громадській думці, вирішила відкрити конкурс на право оренди об'єкту з можливістю перепрофілювання "Ілюзіону" на будь-що (хоч секонд-хенд, хоч овочева база). Окрім того, дуже часто така оренда комунального майна закінчується через різні "схеми" дуже швидкою приватизацією об'єкту. А поки будуть йти суди - "Ілюзіон" знищать. Це огидна "класика". Ми, жителі міста, обурені такою нахабною поведінкою по відношенню до культури Херсона. Це огидно і це треба зупинити! Пропонуємо зустрітись на площі Свободи (перед обласною радою) 20-го березня о 10:00. Запрошуйте друзів. Це дуже важливо!».

На захист «Ілюзіону» та артхабівців у Фейсбук з’являються пости небайдужих.

Sergey Zhizhko пише: «На організацію, яка об'єднувала сотні творчих людей Херсона місяцями чинився тиск з боку обласної ради в цілому і окремих депутатів зокрема, хлопцям перекривали воду і вимикали світло, організовували фейкові суди…». 

«А вчора я дізнався що ці самі депутати облради проголосували за здачу в оренду приміщення, в якому базувався ArtHub - кінозал «Ілюзіон». Навіть додати нічого...Проте я думаю що зараз все ще можна вплинути на цю ситуацію і не допустити знищення як нашої спільної, обласної, власності - «Ілюзіону», так і АртХабу, як місця, що об'єдує творчих людей і їх діяльність», - написав користувач. 

Також у соцмережі проводять опитування щодо подальшої долі приміщення "Ілюзіону"

Читайте також: Життя без ілюзій: в облраді оголосили конкурс на оренду «Ілюзіону»

file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину