Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
29.09.2019
382
0

У Херсоні пройшов третій фестиваль поважних людей «Золотий вік»

У Херсоні пройшов третій фестиваль поважних людей «Золотий вік»

29 вересня у ККЗ «Ювілейний» в Херсоні пройшов урочистий захід з нагоди Міжнародного дня людей похилого вік- інформує ПІК.

Не зважаючи на дощову погоду зал був вщент заповнений. Зі сцени звучали вітання від перших осіб області і міста. Серед організаторів фестивалю був і керівник благодійного фонду Мамедов Садіяр. Крім того назвали чимало організацій, фондів, громад і небайдужих людей, які долучилися до проведення такого визначного свята.

Виступаючи перед повною залою літніх людей він їм низько вклонився і подякував за те, що вони передали нам у спадок. І побажав насамперед здоров я, молодечого запалу та уваги й поваги від рідних. А також закликав присутніх не забувати про своїх батьків і стареньких родичів. І якщо вони вже осиротіли, то приділяти уваги тим, хто потребує підтримки і допомоги.

У фойє «Ювілейного» організатори заходу організували виставки поробок, вишиванок. Також літні люди могли безоплатно отримати правову і психосоціальну допомогу тощо.

Концерт у залі був жвавим і трепетним до сліз. Про мам, любов і прагнення жити гідно співали і танцювали як маленькі, так і професійні артисти. А далі на всіх присутніх чекав справжній бал «Золотого віку». І символічно відкрив його Мамедов Садіяр. Він запросив на вальс найчарівнішу і найгарнішу жінку. Під звуки вальсу у виконанні оркестру Нацполіції області він кружляв не з однією партнеркою. Усім дійсно по-справжньому було весело.

І це не дивно. Бо люди дуже вдячні йому за розуміння і підтримку.

Так, Лідія Федорівна, пенсіонерка, яка проводить дозвілля у вихідний день в Шевченківському парку, так і сказала, що це заслуга Садіяра: і музика, і виступи співаків. І побажала, щоб традиція продовжувалася: покоління мають змінюватися біля того дуба. Щоб танцювали, заряджалися енергією і жили ще не один десяток літ. А секрет свого поважного віку назвала такий: треба нести людям радість і творити для них добро. Тоді і болячки не доконають і життя триватиме довше.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину