Pik
Сьогодні, 03 Июля 2020
29.09.2019
674
0

У Херсоні пройшов третій фестиваль поважних людей «Золотий вік»

У Херсоні пройшов третій фестиваль поважних людей «Золотий вік»

29 вересня у ККЗ «Ювілейний» в Херсоні пройшов урочистий захід з нагоди Міжнародного дня людей похилого вік- інформує ПІК.

Не зважаючи на дощову погоду зал був вщент заповнений. Зі сцени звучали вітання від перших осіб області і міста. Серед організаторів фестивалю був і керівник благодійного фонду Мамедов Садіяр. Крім того назвали чимало організацій, фондів, громад і небайдужих людей, які долучилися до проведення такого визначного свята.

Виступаючи перед повною залою літніх людей він їм низько вклонився і подякував за те, що вони передали нам у спадок. І побажав насамперед здоров я, молодечого запалу та уваги й поваги від рідних. А також закликав присутніх не забувати про своїх батьків і стареньких родичів. І якщо вони вже осиротіли, то приділяти уваги тим, хто потребує підтримки і допомоги.

У фойє «Ювілейного» організатори заходу організували виставки поробок, вишиванок. Також літні люди могли безоплатно отримати правову і психосоціальну допомогу тощо.

Концерт у залі був жвавим і трепетним до сліз. Про мам, любов і прагнення жити гідно співали і танцювали як маленькі, так і професійні артисти. А далі на всіх присутніх чекав справжній бал «Золотого віку». І символічно відкрив його Мамедов Садіяр. Він запросив на вальс найчарівнішу і найгарнішу жінку. Під звуки вальсу у виконанні оркестру Нацполіції області він кружляв не з однією партнеркою. Усім дійсно по-справжньому було весело.

І це не дивно. Бо люди дуже вдячні йому за розуміння і підтримку.

Так, Лідія Федорівна, пенсіонерка, яка проводить дозвілля у вихідний день в Шевченківському парку, так і сказала, що це заслуга Садіяра: і музика, і виступи співаків. І побажала, щоб традиція продовжувалася: покоління мають змінюватися біля того дуба. Щоб танцювали, заряджалися енергією і жили ще не один десяток літ. А секрет свого поважного віку назвала такий: треба нести людям радість і творити для них добро. Тоді і болячки не доконають і життя триватиме довше.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину