Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
30.10.2020
557
0

У Херсоні пройде письменницько-музична вечірка з привидами

У Херсоні пройде письменницько-музична вечірка з привидами

У суботу, 31 жовтня, в арт-клубі "MassON" відбудеться письменницько-музична вечірка з привидами, кажанами та павуками - «Поетична шафа Halloween».

«Ми планували зібратися у неділю, 1-го листопада. Але вирішили приурочити до популярного серед молоді свята. Звичайно, воно не українське, але хто сказав, що ми не можемо повеселитись у цей день?», - кажуть організатори.

За їхніми словами, традиційно автори читатимуть поезію та прозу, барди виконуватимуть авторські пісні та кавери на композиції відомих виконавців.

Замість батлу буде «Поетична дуель». Це поєдинок із застосуванням головної зброї поета – слова. Римами мірятимуться Артем Мельниченко та Дмітрій Плотніков. Хлопці змагалися вже неодноразово, і неодноразово давали одне одному «прикурити»!

Наразі Артем та Дмітрій готуються – пишуть вірші на три задані теми (одна із них, приміром, – побачення на кладовищі). Боротимуться вони за подарунок від партнера заходу – мережі магазинів «Учбова книга»! А також за право бути секундантом наступної «Поетичної дуелі».

Будуть незвичайні виставки та колективна творчість – «безкінечний вірш». Організатори обіцяють розіграші призів, серед яких – запрошення до Херсонського театру ім.М.Куліша та ККЗ «Ювілейний».

Так, як вечірка костюмована, запланований показ мод та конкурс костюмів. Той, хто здивує своїм образом найбільше, отримає подарунок від ще одного партнера заходу - КП «Агрофірма радгосп «Білозерський», аби, так би мовити, надихатися й далі.

«Карантин нас обмежує – прийде всього 20 людей. Вхід буде за списком. Перевірятимемо наявність масок (і зараз мова не про тематичні костюми). Але, що приємно: навіть у період пандемії ми намагаємось збиратися та підтримувати одне одного, хай і обмеженою кількістю. Усіх, хто хотів прийти, але не зміг, ми запросимо на наступний захід», - додають організатори.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину