Pik
Сьогодні, 09 серпень 2020
28.02.2020
494
0

У Херсоні проходить Південна агропромислова виставка «Фермер-2020»

У Херсоні проходить Південна агропромислова виставка «Фермер-2020»

Упродовж трьох днів,  з 26 по 28 лютого, у Херсоні учасники та відвідувачі Південнї агропромислової виставки «Фермер-2020» мають можливість ознайомитися з широким спектром послуг для аграріїв, сільськогосподарською технікою, обладнанням, насінням, мінеральними та органічними добривами, засобами захисту рослин, науковими здобутками та фінансовими механізмами в агропромисловій сфері. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

За словами директора Департаменту сільського господарства та зрошення облдержадміністрації Олександра Паливоди, 2020 рік буде присвячений підтримці аграріїв та розвитку рибного господарства на Херсонщині.

Цього року сфера у Херсонській області буде розвиватися за шістьма напрямами: фінансова підтримка заходів АПК шляхом здешевлення кредитів, підтримка галузі тваринництва, здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання, підтримка розвитку фермерських господарств і кооперативів, підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства, сприяння в отриманні фінансової допомоги від фонду гарантування кредитів.

Крім того, цього року аграрії, які працюють у Херсонській області, зможуть отримати підтримку від держави на розвиток власної справи. У 2020 році в бюджеті закладені чималі суми за наступними напрямами:

- 1,2 млрд грн – підтримка шляхом здешевлення кредитів;
- 1 млрд грн – підтримка галузі тваринництва;
- 1 млрд грн – здешевлення техніки та обладнання;
- 4,4 млрд грн – підтримка розвитку фермерських господарств і кооперативів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину