Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
29.04.2020
884
0

У Херсоні продають воду невідомого походження

У Херсоні продають воду невідомого походження

Під час карантину особлива увага приділяється моніторингу якості питної води, яку споживає населення. І води, яка не лише тече з кранів, а й реалізується у пунктах розливу питної води.

Фахівці управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування та Нацполіції 28 квітня провели моніторингові рейди по Херсону.

- Незважаючи на активну роз’яснювальну роботу, сьогодні ми побачили, що у пунктах продажу води на розлив саме реалізатори, які розливають воду у споживчу тару, мало обізнані щодо гігієнічних і протиепідемічних заходів, яких вони повинні дотримуватись під час своєї роботи. Ми бачимо, що продавці можуть не носити маски взагалі або використовувати їх, порушуючи інструкції. – зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Також у пунктах продажу відсутня інформація для споживачів щодо якості питної води. А якщо вона і є, то суперечить сама собі. Наприклад, в одному магазині був зазначений термін реалізації води - 24 години. А сама вода була завезена 3 доби тому. Також відсутні документи щодо очищення тих ємностей, у яких ця вода знаходиться у пунктах її продажу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину