Pik
Сьогодні, 18 Січня 2019
10.01.2018
1070
1

Зате у поштовому відділенні у Херсоні продають олію та мило

У Херсоні проблема відправити листи – на пошті немає… поштових марок

Неймовірно, але факт: у Херсоні у Новому 2018 році у поштових відділеннях продають пральні та миючі засоби, солодощі, соняшникову олію, та іншу продукцію, але чомусь не продають поштові марки, без яких на цій самій пошті ви не зможете відправити, наприклад, рекомендовані листи.

Зокрема, даний факт зафіксували херсонці у міському відділенні поштового зв’язку №28 Укрпошти (на вулиці Миру, 24), передає ПІК.

«Прийшов сьогодні у поштове відділення №28, що на вулиці Миру, 24. Хотів відправити рекомендований лист. Відстояв чергу, а коли дав працівниці листа і попросив відправити його рекомендованим, вона одразу ж запитала, а чи є у мене при собі поштові марки, бо у них у поштовому відділенні їх нема», - повідомив ПІК один з клієнтів поштового відділення.

А інший відвідувач, отримавши від цієї ж працівниці таку ж саму відповідь, здивовано запитав: - «А де ж тоді можна купити ці самі марки? Невже тепер треба йти за ними до філателістів?!».

Разом з тим, у цьому ж самому поштовому відділені №28 на полицях на видноті у клієнтів – ємкості із соняшниковою олією, пральний порошок «Гала», рідке мило, засоби для миття посуду, печиво, бісквіти, інші солодощі, а також  інша аж ніяк не поштова продукція у досить таки великому  асортименті.

Звичайно ж, у даному випадку можна сказати: державна Укрпошта на місцях заробляє у свій бюджет додаткові гроші. Але як тоді бути із безпосередньо поштовими послугами, які вона покликана надавати населенню?

 

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Херсонка, 10.01.2018
Что же это за почта, раз марок нет?! И на ул. Лавренёва на почте тоже почтальоны носят всё то же самое, что вышеописано (порошки, печенья, сладости...), а зарплата у них я узнавала - вообще копейки!!! Там работа с понедельника по субботу, суббота рабочая, а зарплата всего 1,5 - 2 тысячи грн за месяц, сдельная, а обещают 5000грн за месяц !!! И люди туда на работу вижу, часто требуются...

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину