Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
06.05.2019
935
0

У Херсоні привітали дітей загиблих воїнів АТО (ВІДЕО)

У Херсоні привітали дітей загиблих воїнів АТО (ВІДЕО)

Представники херсонського комунального некомерційного соціального підприємства «Оберіг» привітали дітей загиблих воїнів АТО, чиї дні народження пройшли у березні та квітні цього року, повідомляє Суспільне.

Завдяки організаторам та спонсорам було проведено свято, іменинники разом з мамами пограли в ігри, отримали подарунки, підкріпилися піцою і тортом.

"Таке свято влаштували для дітей загиблих бійців АТО, у яких був день народження у березні-квітні, влаштували солодкий стіл, хлопці привезли 3 піци, подарунки", - розповів Максим Бервінов, представник комунального підприємства «Оберіг» .

Оксана Потапова - вдова загиблого в АТО бійця Федора Угріна. Вона привела на святковий захід двох дітей.

"Емоції радісні, діти щасливі, мій син найактивніший, 4 роки тому мій чоловік, батько наших дітей загинув в АТО. Нами опікуються, дуже вдячна тим, хто влаштовує нам такі заходи, для дітей – це спілкування, для нас – це відчуття турботи. Від нас це більше, ніж емоції, а велика вдячність організаторам", - поділилася Оксана Потапова.

"Це ми робимо не вперше, і не вдруге, таку традицію будемо продовжувати, діти наше майбутнє, тим паче, коли їх батько поклав життя за країну, замінити батька ми не можемо, але ми можемо допомагати, не залишати наодинці ці родини", - говорить Максим Бервінов.

Аліна Мокляк, Володимир Чепинога.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину