Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
30.01.2019
778
0

У Херсоні презентували обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями

У Херсоні презентували обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями

Сьогодні, 30 січня, під час колегії Херсонської ОДА, презентували обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 – 2023 роки, передає ПІК.

Повідомляється, що у Херсонському онкодиспансері на обліку перебуває більше 29 тисяч людей. Щороку виявляється більше 4 тисячі нових випадків онкології і помирає від раку понад 2 тисячі осіб.

Як зазначив під час колегії директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко, лікування онкології потребує найбільш дорогого обладнання. Тому програма має зробити максимально ефективним використання коштів для діагностики та лікування на різних рівнях, включаючи хірургічне втручання, хімію, опромінення.

Також програма передбачає створення екологічної карти області – це дасть можливість попереджати причини онкології в тих випадках, коли захворювання викликане фактором, на який людина має вплив – обмеження перебування на сонці, покращення якості питної води за рахунок встановлення фільтрів, проведення профілактичних обстежень людей, які працюють з пестицидами.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину