Pik
Сьогодні, 15 серпень 2020
07.07.2020
406
0

У Херсоні презентували Концепцію розвитку велоінфраструктури

У Херсоні презентували Концепцію розвитку велоінфраструктури

У Херсоні в on-line форматі 25 червня презентували Концепцію розвитку велоінфраструткури. Спікерами події стали начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради Марина Віркун, голова ГО “Вело Херсон” Ярослав Концевий, виконавча директорка ГО “Спільно HUB” Ганна Дворна та  експертка U-Cycle Катерина Шульга.

“Програма розвитку велоінфраструткури м. Херсон на 2020 рік” була розроблена у рамках проєкту “ВелоМіста”, який організовує Громадська організація «Спільно HUB» у партнерстві з Громадською організацією «Вело Херсон» та управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Велоконцепція – це стратегічний документ, який затверджує наміри міста в розвитку велосипеда  як раціонального та сталого виду транспорту. Це допомагає місту не тільки створювати комфортні та безпечні умови для жителів, але і раціонально використовувати бюджетні кошти. Адже якщо вулиця зазначена у велоконцепції, то при капітальному ремонті чи реконструкції велоінфраструктура має на ній з’явитися. Таким чином через якийсь час місто отримає зв’язану мережу веломаршрутів. У велоконцепції м. Херсон заплановано 252 км веломаршрутів. З них - 68 км це транспортні. Маршрути мають з’єднати основні райони міста з центром (Таврійський – Центр, Острів – Антонівка, Шуменівський – Центр, Центр – Фабрика). А також заплановано основні напрямки, що об’єднають найближчі до міста селища з містом (Антонівка, Степанівка, Зеленівка, с. Геологів, Інженерне, Комишани)”.

Наступним кроком буде винесення Концепції на розгляд виконкому та одну з найближчих сесій міської ради.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину