Pik
Сьогодні, 23 Січня 2020
03.11.2017
757
0

Було багато запитань і побажань

У Херсоні презентували книгу переможця "Коронації слова"

Талановитий і працелюбний – так сьогодні казали про переможця "Коронації слова", херсонця Віктора Михайлова.

11

Читайте також: Переможець "Коронації слова" повернувся у Херсон

Презентація роману «Останній бій Урус-шайтана» відбулася у приміщенні Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, передає ПІК.

Тут зібралися поети і письменники, журналісти, депутати і чиновники, актори, друзі і рідні автора роману та, головне, читачі, які вже мали  можливість прочитати книгу і  які ще це зроблять. До речі, не всім бажаючим навіть вистачило книг, які можна було придбати безпосередньо на презентації. А тим, кому пощастило - дістався ще й автограф письменника. 

Читайте також: Роман «Останній бій Урус- шайтана» написав херсонець 

Привітали  автора - Віктора Вальда (творчий псевдонім Віктора Михайлова) актори театру – вручили йому булаву. Виступали з привітаннями почесні гості і ті, хто бажав сказати добре слово. Було багато запитань і побажань – наприклад, щоб роман був екранізований і щоб з’явилася вистава. 

«Я звичайний читач і пишаюсь, що у нас зараз розвивається культура. Хочу, щоб мої онуки, діти, нащадки отримали власну українську культуру, слово і погляд на історію», - з такими словами звернулася до автора звичайний читач, як вона себе назвала, Ольга Павленко. 

 

1_1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину