Pik
Сьогодні, 23 серпень 2019
03.11.2017
615
0

Було багато запитань і побажань

У Херсоні презентували книгу переможця "Коронації слова"

Талановитий і працелюбний – так сьогодні казали про переможця "Коронації слова", херсонця Віктора Михайлова.

11

Читайте також: Переможець "Коронації слова" повернувся у Херсон

Презентація роману «Останній бій Урус-шайтана» відбулася у приміщенні Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, передає ПІК.

Тут зібралися поети і письменники, журналісти, депутати і чиновники, актори, друзі і рідні автора роману та, головне, читачі, які вже мали  можливість прочитати книгу і  які ще це зроблять. До речі, не всім бажаючим навіть вистачило книг, які можна було придбати безпосередньо на презентації. А тим, кому пощастило - дістався ще й автограф письменника. 

Читайте також: Роман «Останній бій Урус- шайтана» написав херсонець 

Привітали  автора - Віктора Вальда (творчий псевдонім Віктора Михайлова) актори театру – вручили йому булаву. Виступали з привітаннями почесні гості і ті, хто бажав сказати добре слово. Було багато запитань і побажань – наприклад, щоб роман був екранізований і щоб з’явилася вистава. 

«Я звичайний читач і пишаюсь, що у нас зараз розвивається культура. Хочу, щоб мої онуки, діти, нащадки отримали власну українську культуру, слово і погляд на історію», - з такими словами звернулася до автора звичайний читач, як вона себе назвала, Ольга Павленко. 

 

1_1

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину