Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
06.02.2021
419
0

У Херсоні презентували європейську систему харчування в освітніх закладах

У Херсоні презентували європейську систему харчування в освітніх закладах

5 лютого, у рамках реформування системи дитячого харчування у Херсоні відбулась презентація досвіду у цій сфері литовської фірми ТОВ "Понтем УА", що надає професійні послуги з організації громадського харчування у школах, дитячих садках, лікарнях, державних та приватних підприємствах Литви, Латвії, Молдови та України.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

Захід відбувся за участі міського голови Ігоря Колихаєва, в.о заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлани Чепіги, власника литовського підприємства ТОВ "Понтем ІА" Ірмантаса Норкуса та заступника голови правління ГО Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Володимира Макухи.

Ірмантас Норкус приїхав до Херсона на прохання міського голови, який зараз вивчає організацію громадського харчування у різних містах та країнах

 Багаторічний досвід ТОВ "Понтем УА" базується на європейських підходах до якості продуктів та стандартів харчування, інноваційних технологіях, а також унеможливлює корупційні складові.

«Наше завдання сьогодні підняти рівень харчування дітей в освітніх закладах міста, покращити якість продуктів, які споживатимуть школярі та вихованці дитячих садків. А також залучити до постачання місцевих виробників та, прибравши корупційну складову та надзвичайно високі націнки, зекономити бюджетні кошти», - зауважив під час презентації Ігор Колихаєв.

Міський голова зауважив, що найближчим часом буде вивчено литовський досвід у цій сфері для прийняття остаточних рішень.

Окрім того, Ірмантас Норкус представив електронну систему контролю за харчуванням дітей ТОВ «Понтем УА», що охоплює також безпекову функцію та функцію контролю за учнівським гаманцем.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину