Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
09.05.2019
388
0

У Херсоні презентували інформаційно-просвітницьку виставку до Дня пам’яті та примирення

У Херсоні презентували інформаційно-просвітницьку виставку до Дня пам’яті та примирення

8 травня до Дня пам’яті та примирення в Херсонському обласному краєзнавчому музеї відбулася виставка інформаційно-просвітницьких стендів «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори», повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Директор обласного краєзнавчого музею Тетяна Братченко, повідомила, що виставка стендів розповідає про тих, хто став жертвами концтаборів часів Другої Світової війни.

«Вихідці з України були і в Аушвіці, і в Бухенвальді, і в Дахау, і в Равенсбрюку, в інших концтаборах нацистської Німеччини. Через те, що Україна не була незалежною, не відомо скільки наших співвітчизників пройшли нацистські «млини смерті»», - розповіла директор музею.

Виставку стендів підготували Український інститут національної пам’яті, Центр досліджень визвольного руху, Меморіальний комплекс Національний музей історії України у Другій світовій війні, Музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», Галузевий державний архів СБУ.

Автори виставки - Ігор Бігун, Володимир Бірчак, Олеся Ісаюк.

Над проектом працювали - Зоя Бойченко, Володимир В’ятрович, Петро Клим, Андрій Когут, Леонід Криницький, Анна Олійник, Олена Шарговська, Вікторія Яременко,  Назар Ясиневич, Ярина Ясиневич.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину