Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
28.05.2019
1400
0

У Херсоні презентували «Антикорупційну карту ремонтів»

У Херсоні презентували «Антикорупційну карту ремонтів»

Сьогодні у Медіа-центрі «IPC-Херсон» відбулась презентація онлайн-інструменту «Антикорупційна карта ремонтів», створеного командою ГО «Антикорупційного штабу» з Києва, передає ПІК.

Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році, яка розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Гасло організації: «Інновації проти корупції».

Як повідомили спікери заходу, за допомогою карти кожен бажаючий може знайти адресу, в першу чергу свого житлового будинку, і побачити, яка сума була виділена, на які ремонтні роботи. Потім піти в свій будинок і перевірити це наживо. На карті міститься інформація щодо проведення робіт – дані автоматично додаються з сайту публічних закупівель «Прозоро». Таким чином, якщо виникають якісь питання, або ремонтні роботи не були проведенні, або були неякісно проведенні, через сайт можна звернутись до команди «Антикорупційного штабу» та залишити скаргу. Представники організації розглядають всі коментарі та скарги, перевіряють їх через запити до замовників робіт. У разі виявлення порушення, вимагають його усунути або звертаються до правоохоронних органів.

«Наша місія як ГО – запобігання корупції та зниження толерантності до корупції в суспільстві. Наше завдання, щоб люди самі своїми руками ці речі контролювали. Тому як відомо, там де починають контролювати, там корупція зникає», - підсумовує голова правління ГО «Антикорупційний штаб» Юлія Гречка.

Також у регіонах працюватимуть місцеві координатори проекту.

 

Кася Богданова

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину