Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
07.08.2018
710
0

У Херсоні презентують оптимізовану мережу громадського транспорту

У Херсоні презентують оптимізовану мережу громадського транспорту

У Херсоні 8 серпня, о 15.00, у малому залі міської ради (вул Ушакова 37, 2 поверх) відбудеться презентація результатів діяльності робочої групи з оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів.

Про це повідомляє ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену у Фейсбук на сторінці «Транспорт Херсона» Ярославим Концевим, головою громадської організації «ВелоХерсон".

«Уже завтра, о 15 годині, у малій залі міськвиконкому, відбудеться презентація роботи, яку виконали для міста на громадських засадах учасники робочої групи», - написав він.

«Ще в квітні були запропоновані конкретні кроки, як поступово і впевнено вивести з кризи громадський транспорт, але на кожному крокі стикаємося з мовчазною протидією. Я прошу всіх, кому не байдужий стан громадського транспорту, бути на презентації завтра і якщо вам сподобається те, що пропонує робоча група, взятися активно за вимогу діяти за цим планом. Інакше все буде ставати тільки гірше. Особливо прошу бути представників ЗМІ та громадських організацій», - написав активіст.

Під час презентації усі охочі зможуть ознайомитися із:
· Пропозиціями щодо оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів з урахуванням вимог законодавства;
· Пропозиціями нової схеми організації дорожнього руху;
· Рекомендацій для здійснення розрахунків тарифів з економічним обґрунтуванням;
· Пропозиціями щодо змін до програми «Розвитку міського пасажирського транспорту на 2018 – 2023 роки» (прийняття цих змін дозволить втілить усі рекомендації та напрацювання робочої групи).

Спікери заходу:
Марина Віркун, начальник Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради
Дмитро Карлюка, доцент кафедри економіки Херсонського національного технічного університету, член робочої групи
Ярослав Концевий, член робочої групи

Нагадаємо, робоча групи з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування, була затверджена розпорядженням міського голови № 39 від 31 січня 2018 року.

У робочу групу, крім працівників профільного управління, увійшли представники патрульної поліції, управління Укртрансбезпеки, асоціації перевізників, громадських організацій, науковці ХНТУ, тощо.

У рамках діяльності робочої групи була організовано обстеження пасажиропотоку на діючих міських автобусних маршрутах, яке проводила громадська група. У досліджені, яке тривало майже 2 місяці, взяло участь 25 осіб. Переважна більшість з них – це звичайні жителі міста. Уся діяльність групи відбувалась на громадських засадах.

 Читайте також: Топ-скандали-2017 на Херсонщині: "маршрутна лихоманка"

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину