Pik
Сьогодні, 29 Ноября 2020
02.07.2019
687
0

У Херсоні презентують онлайн-платформу порівняння передвиборчих програм партій

У Херсоні презентують онлайн-платформу порівняння передвиборчих програм партій

Команда ГО "Центр UA" запрошує вас на презентацію результатів аналізу та онлайн-платформу порівняння передвиборчих програм топ-10 політичних партій, які змагаються за місця у парламенті, повідомляє "МОСТ".

Презентація відбудеться у четвер, 4 липня о 17:00 у креативному проcторі Hubway м. Херсон, вул. Перекопська 151/4.

Градусів до спеки надворі додають дострокові парламентські вибори. В умовах, коли все горить і час обмежений, чимало речей партії роблять поспіхом, зокрема це стосується і підготовки передвиборчих програм. Адже куди більш вирішальним для них є бій за виборців. Водночас останні через брак часу та ресурсу приймають рішення емоційно та поверхнево, не вникаючи в суть.

Аби результати виборів не стали крижаним душем після такої спеки, команда ГО "Центр UA" зробила домашню роботу українців напередодні парламентських виборів, зокрема проаналізувала програмні позиції топ-10 партій (згідно з чотирма загальнонаціональними соціологічними опитуваннями) у тих сферах політики, які належать до компетенції парламенту.

Під час презентації саме ви вперше зможете протестувати онлайн-платформу "Вибори 2019. За яку партію голосувати?", яку розробила наша команда у партнерстві з Українською правдою. Завдяки цьому інструменту порівняєте у простій та доступній формі ключове з програм політичних партій, а також пройдете тест, який покаже, пропозиції яких трьох партій співпадають з вашими очікуваннями.

До участі у презентації запрошуємо представників політичних партій, керівників штабів, представників влади, бізнесу і громадських організацій, зацікавлених у виборчому процесі, а також активісти.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Нікітенка за телефоном 0505470559

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину