Pik
Сьогодні, 08 Квітня 2020
21.08.2018
779
0

У Херсоні презентують книгу «Люди «сірої зони»

У Херсоні презентують книгу «Люди «сірої зони»

У Першому в Херсоні креативному просторі Hubway 22 серпня о 18 годині презентують книгу «Люди «сірої зони», передає ПІК.

Книга створена за підтримки Українського інституту національної пам'яті.

У проекті авторів Анни Андрієвської та Олени Халімон йдеться про ту частину історії «кримської весни», яку замовчує або навмисно спотворює російська пропаганда. Понад півсотні оповідей спростовують міфи про те, що анексія півострова була безкровною і що «кримчани не намагалися чинити опір, а добровільно вибрали Росію».

«Люди «сірої зони» — це перша книга, у якій свідчать жертви окупації та люди, які не маючи владних повноважень, виступили з протестом проти дій російської армії. Для них «приєднання» півострова до Росії стало початком життя в «сірій зоні» — території, де не діють закони цивілізованого світу.

Як насправді Крим опинився під контролем Росії та чим це обернулося для його мешканців? Які методи застосовують російські спецслужби та силовики щодо мирних громадян на півострові? Відповіді на ці та інші питання дають кримчани, які стали свідками та жертвами російського військового захоплення півострова навесні 2014 року.

Також в рамках презентації буде представлений 30-хвилинний документальний фільм «Острів Крим.Дежавю», знятий українським журналістом, головою Незалежної медіа-профспілки України Ігорем Чайкою. Фільм розповідає про причини та наслідки російської анексії Криму та містить інтерв'ю з відомими кримськими журналістами, які були свідками подій в Криму навесні 2014 року.

Презентація відбудеться: 22 серпня о 18:00 у Креативному просторі Hubway (Херсон, вул. Перекопська, 151/4).

 Як передавав ПІК, у Херсоні триває  турнір з футболу «Крим – це Україна».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину