Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
21.03.2018
1131
0

У Херсоні працює Великодня виставка «Яйце Райце»

У Херсоні працює Великодня виставка «Яйце Райце»

У Херсоні, в галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» працює Великодня виставка «Яйце Райце», передає ПІК.

5

Триватиме виставка щонайменше до 1 квітня. «Можливо, вона продовжиться аж до Великодня», - розповіли кореспонденту ПІК у галереї.

Нагадаємо, цьогоріч Паску православні християни в Україні святкуватимуть 8 квітня, а католики на один тиждень раніше – 1 квітня.

На сторінці Навчально-естетичного комплексу "Художня школа" у Фейсбук відзначається, що авторів на створення робіт надихнули трипільські та скіфські мотиви. Прадавні форми і знаки, в яких закодована змістовна програма, які проникають крізь віки від покоління до покоління нашого народу, набули нового та унікального звучання у роботах мисткинь.

Тут представлено батик у виконанні учнів «Художньої школи» та творчі роботи мисткинь курсів «Батик для дорослих» під керівництвом Людмили Пустовалової.

7

Є тут традиційні писанки Ольги Завальнюк, створені на курячих, гусячих, качиних, індичих, перепелиних яйцях, цікавою особливістю яких є виключне використання рослинних барвників – ягід і трав, бруньок і листя, корінчиків і кори дерев, пелюсток квітів;

Представлена «весняна» комп’ютерна графіка Людмили Пустовалової та світлини «Народження писанки» херсонської фотохудожниці Юлії Гори.

3

фейсбук 5

8

фейсбук 2

Використані світлини зі сторінки Навчально-естетичного комплексу "Художня школа"  у Фейсбук 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину