Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
21.03.2018
1688
0

У Херсоні працює Великодня виставка «Яйце Райце»

У Херсоні працює Великодня виставка «Яйце Райце»

У Херсоні, в галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» працює Великодня виставка «Яйце Райце», передає ПІК.

5

Триватиме виставка щонайменше до 1 квітня. «Можливо, вона продовжиться аж до Великодня», - розповіли кореспонденту ПІК у галереї.

Нагадаємо, цьогоріч Паску православні християни в Україні святкуватимуть 8 квітня, а католики на один тиждень раніше – 1 квітня.

На сторінці Навчально-естетичного комплексу "Художня школа" у Фейсбук відзначається, що авторів на створення робіт надихнули трипільські та скіфські мотиви. Прадавні форми і знаки, в яких закодована змістовна програма, які проникають крізь віки від покоління до покоління нашого народу, набули нового та унікального звучання у роботах мисткинь.

Тут представлено батик у виконанні учнів «Художньої школи» та творчі роботи мисткинь курсів «Батик для дорослих» під керівництвом Людмили Пустовалової.

7

Є тут традиційні писанки Ольги Завальнюк, створені на курячих, гусячих, качиних, індичих, перепелиних яйцях, цікавою особливістю яких є виключне використання рослинних барвників – ягід і трав, бруньок і листя, корінчиків і кори дерев, пелюсток квітів;

Представлена «весняна» комп’ютерна графіка Людмили Пустовалової та світлини «Народження писанки» херсонської фотохудожниці Юлії Гори.

3

фейсбук 5

8

фейсбук 2

Використані світлини зі сторінки Навчально-естетичного комплексу "Художня школа"  у Фейсбук 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину