Pik
Сьогодні, 29 Травня 2020
09.01.2018
705
0

Невідомі чоловіки напали на жінку з дитиною

У Херсоні пожежний врятував перехожих від грабіжників

18-річний рятувальник Іван Панасюк захистив від вуличних грабіжників жінку з дитиною. Все сталося ще 31 грудня, але розголосу історія набула лише сьогодні, коли до ГУ ДСНС у Херсонській області звернулася вдячна херсонка, передає ПІК.

47-річна Ольга Лєвшинок – багатодітна мати. Вечором 31 грудня жінка з найменшою своєю дитиною, якій всього 2,5 роки, поверталися з аптеки у районі парку лікарні ім. А. та О. Тропіних. Мати котила візочок із сином, аж раптом підбігли троє й почали рвати сумку, прив’язану на ручці коляски. Випадково поряд виявився перехожий, молодий чоловік попросив грабіжників йти геть і ті, було, послухалися, але вже за кілька хвилин, коли  жінка з візочком відійшла на 100 метрів, знову виявилися біля неї. Ольга розповідає, цього разу нападники не церемонилися.

«Вони знову почали рвати сумку, але з такою силою,  що коляска перевернулася і з неї випала дитина. Я почала щосили кликати на допомогу», - зазначила багатодітна мати.

На допомогу прийшов той самий хлопець. Він крикнув, щоб мати забирала дитину і з місця бігла. Ольга так і зробила, тільки й встигнувши, що запитати про ім’я й професію того відчайдухи. За якийсь час вона знову побувала в тому парку, на місці, де напали на них із сином, але там вже нікого не було. Лишень візочок зі зламаною ручкою валявся на доріжці. Як тільки скінчилися вихідні, херсонка поспішила до рятувального відомства. Каже, дуже рада, що керівництво розшукало її спасителя. Йому принесла солодкий подарунок – торт.

Сам Іван Панасюк закінчив коледж і навчаючись на заочному відділенні Харківського інституту цивільного захисту, працює командиром 2-ї ДПРЧ Білозерського району, а мешкає в Херсоні. Тим вечором він здав зміну і поспішав на побачення з дівчиною, аж тут дорогою таке… Іван не знає, що так відлякнуло нападників, але, виходить, йому вдалося їх переконати.

«Я кажу їм – тут райвідділ недалеко, мужики, то заспокойтеся, бо я як викличу поліцію, вона з’явиться швидко. Що ви робите? Якщо дитина постраждала, мати собі місця не знайде. А вони – ну що ти починаєш, ми тут вирішили чи «прикол потягнути», якось вони так по-своєму сказали, не розумію. А потім розвернулися й пішли», - зазначив Іван Панасюк.

У своєму вчинкові нічого надзвичайного надзвичайник не вважає. Каже, так відреагувати на безчинство мав кожен нормальний чоловік. З цим не погоджується та, кого він захистив. Ольга Лєвшинок боїться й подумати, чим би все могло скінчитися, якби не цей такий небайдужий хлопець. У керівництва ГУ ДСНС жінка попросила заохочення для Івана Панасюка.

Фото прес-центру ГУ ДСНС

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину