Pik
Сьогодні, 23 Червеня 2018
21.05.2018
394
0

У Херсоні посол Швеції розповідав про Карлсона

У Херсоні посол Швеції розповідав про Карлсона

ХХ міжнародний фестиваль «Мельпомена Таврії» сповнений несподіванок. Так, сьогодні його відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Швеція в Україні Мартін Хагстрьом. Об єтом повідомляє ПІК.

https://pik.ua/

Дипломат презентував виставу «Малюк і Карлсон». Її спеціально до ювілейного фестивалю поставив Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша – режисер Катерина Слажнєва.

https://pik.ua/

Створено виставу завдяки фінансовій допомозі Швеції та підтримці Посольства Швеції В Україні.

Сам пан Хагстрьом відзначив, що вже вчетверте відвідує Херсонщину і до цього був тут у питаннях співробітництва у галузі медицини. Проект у сфері культури та розвитку дітей він вважає особливим.

https://pik.ua/

-Дитяча культура нам дуже близька, у Швеції її сприймають дуже серйозно. Твір про Карлсона був написаний 63 роки тому, але мені здається, що це дуже сучасна книжка. Астрід Ліндгрен показала, що така література може бути цікавою і дітям і дорослим, вона показує, що батьки не завжди праві. Мені дуже цікаво подивитися цю виставу і я думаю, що ми можемо її показувати в інших місцях. Дякую за те, що ця прем’єра відбулася, - зазначив Мартін Хагстрьом.

https://pik.ua/

За участь у створенні вистави пан посол отримав диплом «Мельпомени Таврії», які вручають колективам-учасникам фестивалю.

https://pik.ua/

Прем’єра «Малюк і Карлсон» відбулася в обласному палаці молоді, першими глядачами стала малеча з різних шкіл міста.

Як зазначив гендиректор театру ім. М. Куліша Олександр Книга, з цією виставою херсонські театрали гастолюватимуть по всій Україні.

https://pik.ua/

https://pik.ua/

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину