Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
31.03.2019
1232
0

У Херсоні люди в погонах на дільниці намагаються заборонити фото-відеофіксацію спостерігачам і журналістам, дозволену законодавством.

У Херсоні поліція перешкоджає журналістам знімати вибори

Як вже повідомляв ПІК, поліція не уповноважена втручатися у виборчий процес і зобов’язана лише охороняти громадський порядок під час перегонів.

Втім, схоже, знають про це не всі правоохоронці, адже на низці дільниць зафіксовано факти, де люди в погонах намагаються заборонити фото-відеофіксацію спостерігачам і журналістам, дозволену законодавством.

Про подібний інцидент на виборчій дільниці, розташованій у Суворовському районі Херсона, повідомив голова громадської ради при Херсонському міському голові Олександр Мошнягул.

За його словами, співробітник поліції перевищив службові повноваження, намагаючись не пустити на дільницю представника ЗМІ.

«Так, на 741 дільниці 182 округу правоохоронець, який незаконно знаходився в приміщенні для голосування, намагався перешкодити здійснення повноважень журналісту Костянтину Шульгі. Забороняв йому вести зйомку та не пускав на дільницю», - повідомив Мошнягул на власній сторінці у Фейсбук.

У своєму пості активіст розмістив фото співробітника поліції, про якого йдеться. Наразі Костянтин Шульга, який має посвідчення представника ЗМІ, пише до поліції заяву про перешкоджання професійній діяльності.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину