Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
16.09.2019
634
0

У Херсоні поліцейські припинили роботу незаконної АЗС

У Херсоні поліцейські припинили роботу незаконної АЗС
Працівники Херсонського відділу поліції припинили незаконну діяльність автозаправної станції, що працювала по вул.Миколаївське шосе,- повідомдяє ПІК.
Поліцейські провели перевірку законності її функціонування, але ніяких дозвільних документів ніхто не надав. Пальне та обладнання АЗС вилучено.
- Ми встановили, що на АЗС продавали бензин та дизпаливо за цінами трохи нижчими, ніж на інших заправках. На місце ми викликали працівників ДСНС, які демонтували три заправні модулі, - повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Вербицький.
Під час подальшої перевірки поліцейські з'ясували, що на АЗС не дотримувалися норм безпеки ні по зберіганню палива, ні будь-які інші, через що працівники та автовласники наражалися на небезпеку. Крім того, після заправки на АЗС бензином невідомого походження могли значно погіршитися робочі показники автомобілів клієнтів даної заправки.
Наразі зразки вилученого палива направлені на експертизу, яка визначить його якість. Працівники поліції проводять необхідні заходи для встановлення особи власника незаконної АЗС. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.272 «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою» Кримінального кодексу України

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину