Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
Анонс
28.03.2019
1004
0

Режисер фільму "Вулкан", який покажуть у Херсоні, оримав Шевченківську премію

У Херсоні покажуть легендарний "Вулкан"

З 4 по 17 квітня у кіноконцертному залі «Ювілейний» (вул. Перекопська, 11) відбудеться показ драми з елементами комедії режисера, нашого земляка Романа Бондарчука «Вулкан». 

Світова прем’єра стрічки відбулась 1 липня 2018 року на Міжнародному Кінофестивалі у Карлових Варах. За своє фестивальне життя команда проекту здобула вісім престижних нагород та отримала схвальні відгуки критиків. Зокрема, режисер фільму, Роман Бондарчук, став лауреатом цьогорічної Шевченківської премії.

Фільм розповідає про перекладача ОБСЄ Лукаса, який у складі моніторингової місії вирушає на кордон з Кримом та за дивних збігів обставин залишається сам у маленькому містечку на півдні України. Там він занурюється у життя української провінції, у світ, який виходить за рамки його уяви, де речі виглядають повністю відірваними від усякої логіки чи структури. В цих дивних місцях Лукас отримує шанс почати життя спочатку.

Міжнародне видання The Hollywood Reporter помітило у «Вулкані» нотки похмурого абсурдизму Девіда Лінча, а також деякі приємні карнавальні інтерлюдії, що нагадують Федеріко Фелліні, Еміра Кустуріцу та навіть Уеса Андерсона.

Головні ролі у фільмі виконують Сергій Степанський, Віктор Жданов та Христина Дейлик. Для Сергія Степанського – одного з кращих звукорежисерів України – «Вулкан» став кінодебютом.

Команда фільму:
Режисер: Роман Бондарчук
Автори сценарію: Алла Тютюнник, Дар'я Аверченко, Роман Бондарчук
Оператор-постановник: Вадим Ільков
Художник-постановник: Кірілл Шувалов
Режисери монтажу: Микола Базаркін (Україна), Хейке Парплайс (Німеччина)
Композитор: Антон Байбаков
Звукорежисер: Борис Петер
Асоційований продюсер: Володимир Філіппов
Виконавчий продюсер: Андрій Ящишин
Продюсери: Олена Єршова (Україна), Дар'я Аверченко (Україна), Мішель Меркт (Швейцарія), Таня Георґієва (Німеччина) 

Фільм створено компанією TatoFilm за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб'ютором фільму в Україні виступила компанія UFD.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину