Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
17.11.2018
292
0

У Херсоні почали висаджувати “тюльпанові плантації”

У Херсоні висаджують “тюльпанові плантації”

У Херсонському державному аграрному університеті  висаджують цибулини тюльпанів, крокусів і нарцисів, повідомляє прес-центр ХДАУ, передає ПІК.

Близько місяця тому навчальний заклад звернувся до херсонців з пропозицією підтримати створення у дендропарку ХДАУ “маленької Голландії” — колекції тюльпанів та інших цибулевих рослин, і городяни радо відгукнулися.

Як розповів декан агрономічного факультету ХДАУ Іван Мринський, завдяки херсонцям вдалося зібрати досить багато посадкового матеріалу.

“Цибулини тюльпанів та інших квітів приносили не лише студенти і викладачі Аграрного університету, а й інші жителі Херсона, за що ми дуже вдячні. Проте місця у дендропарку, який займає близько 8 гектарів, багато, тож цибулини будемо ще закуповувати”, – зазначає Іван Миколайович.

Кінець осені – сприятливий час для висадки тюльпанів й інших весняних квітів. Зимують висаджені цибулини добре, зазвичай без проблем переносять морози, тим більше що на Херсонщині рідко бувають надто суворі зими. У будь-якому випадку висаджувати тюльпани – у вигляді уже пророщених цибулин – будуть і навесні, щоб у дендропарку з’явилися справжні “тюльпанової плантації”. Адже парк є популярним місцем відпочинку не лише серед студентів і викладачів, а й інших городян, сюди часто приходять з дітьми.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину