Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
29.08.2018
3908
2

У Херсоні побили активістів, розгромили офіс Самооборони

У Херсоні побили активістів, розгромили офіс Самооборони

Ситуація в офісі Самооборони до ранку загострилась – вночі стався черговий інцидент, є постраждалі, потрощена автівка одного з самооборонівців, передає ПІК. Серед тих, хто, як кажуть свідки, напав на офіс Самооборони та місцевих активістів – депутат райради Власов та його дружина.

Нагадаємо, чоловік та дружина Власових вже замішані у   кількох скандалах. Він відомий через справу про відкушене вухо. Що стосується його дружини, та вчора на сесії міської ради, міський прокурор повідомив про результати розслідування нападу на журналіста Євгенію Вірлич.

Наразі на місці в офісі Самооборони працює слідчо-оперативна група поліції. Коментарі кореспонденту ПІК поліцейські не дають.

Нагадаємо, напередодні, 28 серпня, двері в офіс Самооборони «заварили». Пізніше активісти таки потрапили у приміщенні, що було розграбоване та розгромлене.

Як розповідають активісти Самооборони, офіс Самооборони штурмували.

Опівночі у соцмережах з’явився пост керівника «Правого Сектора» Херсонської області Наталії Вотеічкіної: «Я не знаю, як це назвати взагалі... Ми з співробітником поліції зараз в заручниках в офісі Самооборони. Інна Усачова дає покази». Вона вказала, що біля офісу бігають люди, стукають у двері, вікна, відверто провокують. Вона повідомила у постах, що серед тих, хто штурмує офіс – Власов, Захаров, Вербицька, пізніше написала, що серед них і свободівець Матковський, який є наближеним до оточення мера.

Пізніше вона повідомила, що один з нападників розтрощив автівку людини, яка захищала офіс Самооборони.

Зранку, як стало відомо ПІК, жінку побили. «У мами синці, є гематоми у неї вкрали сумку з речами. Вона пише заяву у поліції», - розповіла ПІК її донька.

«Починаючи з ранку 28 серпня відбувалися певні події в офісі Самооборони. Декілька разів викликалася поліція, тому що депутат Власов (депутат Дніпровської райради у Херсоні Олександр Власов – ред.), його дружина і компанія осіб, крім того, що здійснювали крадіжку з офісу Самооборони, розтрощили все, виламали двері, позривали грати з вікон. Ми вирішили дочекатися ранку, тому що Власов з дружиною поводились неадекватно, Власов ще встиг розбити автівку, під ранок вже, активіста Самооборони, який також приїжджав на захист. Багато людей роз’їхались по домівках, компанія Власова також поїхала. Але ми вирішили з Інною (Інна Усачова – ред.) залишитися до ранку. Ми збирались уже йти по домівках, коли о 6 ранку ми почули, що розбилось скло у сусідній кімнаті. Туди залізли Власов з дружиною, вікно вони розбили цеглиною, запшикали з газових балонів Інну Усачову і Анатолія («Правий сектор»). Я виявилась заблокована за столом, тому що в цей момент я викликала поліцію. Дружина Власова не дала мені вийти, за волосся мене витягнула, ми трохи одна іншу поштурхали і так вийшло, що я залишилась у приміщенні сама. Тоді Власов з дружиною повалили мене на підлогу, били ногами. Мені вдалося виповзти з офісу. Вкрали в мене телефон, дружина Власова вихопила у мене його з руки і я, як могла, кинулась у поліцію – неподалік знаходиться Суворовське відділення. Коли я повернулась, моєї сумки з речами, з документами, грошима, банківськими картками, ключами від квартири, флешкою, вже не було»,- розповіла Наталія Вотеічкіна.

«Чекаю до 13:00 висунуту підозру Власову за вчинені в сукупності дії і клопотання про обрання запобіжного заходу за ч. 3 ст. 185. Після означеного часу, залишаю за собою право вчиняти на власний розсуд для вирішення загальної для міста проблеми», - написала Наталія Вотеічкіна у Фейсбук, звертаючись до керівництва обласної прокуратури.

Активісти також сподівались, що на ранок через інциденти у місті у ситуацію втрутиться голова ОДА Андрій Гордєєв. Навіть говорили про те, що о 8 годині він проведе нараду з цього приводу. Проте кореспонденту ПІК зранку прес-секретар голови ОДА Елеонора Гуськова повідомила – така нарада не запланована, за місто відповідає мер.

Лишається сподіватися, що влада не втратила контроль над тим, що відбувається у Херсонщині, що знаходиться поруч з окупованим Кримом.

Новини по темі

Коментарі

Живу в Херсоне, 01.09.2018
Так выраженное негодование называется :разбой,грабёж,посягание на чужую собственность,хулиганские действия с нанесением телесных повреждений.
с колой и попкорном, 29.08.2018
А кто из них, сторон участников конфликта патриот? Я что- то запутался? Или кто из этих конфликтующих больший патриот? А что вызвало такое негодование четы Власовых, что они лично взялись за кирпичи? Защищают майно города как своё собственное! За что рискуют свободой так самоотверженно и бесплатно? :-)))))

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину