Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
29.05.2018
614
0

У Херсоні планують збудувати бювети для питної води

У Херсоні планують збудувати бювети для питної води

У  Херсоні планують спорудити  бювети для питної води. Питання про це розглядали на засіданнях постійних комісій обласної ради. Про це написали у Фейсбук депутати облради Микола Ставицький та Ігор Йосипенко, передає ПІК

Як написав Микола Ставицький, на бюджетній комісії «було прийнято рішення виділити кошти на проектування та будівництво бюветів для забезпечення жителів питною водою. Нарешті херсонці перестануть платити гроші за питну воду. Це ще одне маленьке, але історичне рішення для нашого міста!».

У свою чергу, депутат облради Ігор Йосипенко написав, що питання це також розглядалось на на засіданні постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології.

«І з дуже цікавою та, на мій погляд, ефективною ідеєю до нас звернувся директор міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» Чемерис Михайло Васильович.

Річ у тім, що Водоканалом експлуатуються окремі свердловими з відмінною якістю води і поряд з ними є можливість будівництва бюветних комплексів, де мешканці міста мали б можливість набирати воду для питних потреб. Також такі комплекси, як резервні джерела, зможуть гарантовано забезпечувати жителів водою на час ліквідації аварійних ситуацій на водомережах.

Тож, одностайно підтримавши цю ідею, комісія надала згоду на фінансування розробки проектно-технічної документації побудови бюветів. І вже після виготовлення проектів буде прийнято рішення щодо фінансування будівництва даних кюветів», - написав Ігор Йосипенко.

 

2

1_1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину