Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
29.05.2018
498
0

У Херсоні планують збудувати бювети для питної води

У Херсоні планують збудувати бювети для питної води

У  Херсоні планують спорудити  бювети для питної води. Питання про це розглядали на засіданнях постійних комісій обласної ради. Про це написали у Фейсбук депутати облради Микола Ставицький та Ігор Йосипенко, передає ПІК

Як написав Микола Ставицький, на бюджетній комісії «було прийнято рішення виділити кошти на проектування та будівництво бюветів для забезпечення жителів питною водою. Нарешті херсонці перестануть платити гроші за питну воду. Це ще одне маленьке, але історичне рішення для нашого міста!».

У свою чергу, депутат облради Ігор Йосипенко написав, що питання це також розглядалось на на засіданні постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології.

«І з дуже цікавою та, на мій погляд, ефективною ідеєю до нас звернувся директор міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» Чемерис Михайло Васильович.

Річ у тім, що Водоканалом експлуатуються окремі свердловими з відмінною якістю води і поряд з ними є можливість будівництва бюветних комплексів, де мешканці міста мали б можливість набирати воду для питних потреб. Також такі комплекси, як резервні джерела, зможуть гарантовано забезпечувати жителів водою на час ліквідації аварійних ситуацій на водомережах.

Тож, одностайно підтримавши цю ідею, комісія надала згоду на фінансування розробки проектно-технічної документації побудови бюветів. І вже після виготовлення проектів буде прийнято рішення щодо фінансування будівництва даних кюветів», - написав Ігор Йосипенко.

 

2

1_1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
662
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
717
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину