Pik
Сьогодні, 14 Октября 2019
16.01.2019
494
0

У Херсоні планують запровадити електронний квиток на всіх видах транспорту

У Херсоні планують запровадити електронний квиток на всіх видах транспорту

У Херсоні планують запровадити електронний квиток на всіх видах транспорту протягом 3-4 місяців, повідомляє Управління громадських зв’язків Херсонської міськради, передає ПІК.

14 січня відбулося перше засідання робочої групи з питання впровадження єдиної інтегрованої інтелектуальної транспортної системи в міському транспорті.

Перший заступник міського голови Ігор Козаков, який очолив робочу групу, повідомив, що систему планують впровадити протягом 3-4 місяців.

"Наразі маємо дочекатися висновків Антимонопольного комітету з цього приводу та юристів, а також провести конкурс на визначення інвестора. Очевидно, що впровадження електронного квитка буде відбуватися за його рахунок, а не коштом міського бюджету", - відзначив Ігор Козаков.

Запровадження електронного квитка на усіх видах транспорту – незалежно від форми власності – дасть змогу знизити вартість проїзду за рахунок придбання проїзних, а також порахувати точну кількість громадян пільгових категорій, які користуються міським транспортом.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину