Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
25.09.2019
469
0

У Херсоні планують відновити автобусний маршрут №42

У Херсоні планують відновити автобусний маршрут №42

У Херсонській міськраді планують відновити автобусний пасажирський маршрут №42, який з'єднує мікрорайони Шуменський і Корабел і вже п'ятий рік залишається без обслуговування, - передає ПІК.

Як пояснив 24 вересня на засіданні постійної депутатської комісії Херсонської міськради з питань транспорту замначальника профільного управління В'ячеслав Нікітенко, перевізники не особливо рвуться «зайти» на цей маршрут, оскільки їх не влаштовує складна дорожньо-транспортна ситуація, що склалася на відрізку вулиці Кирила і Мефодія (від робочої до Лавреньова). Як відомо, тут протягом довгого часу функціонує комунальний ринок, і кількість транспорту, захаращення як проїжджу частину, так і тротуари, щодня створюють проблеми для проїзду. За словами мешканців прилеглих будинків, не меншу проблему створює ця ситуація і для пішоходів, які змушені з ризиком для здоров'я і життя лавірувати по проїжджій частині. Раніше все було ще гірше: дорожнє полотно в цьому місці являло собою справжній небезпечний атракціон з ямами і вибоїнами. Втім, на сьогодні зусиллями відділу доріг та комунального підприємства «Дорожник» ремонт був проведений. Проте, підприємці-маршрутники запевняють, що маршрут №42 не зможе відродитися до тих пір, поки не вирішиться транспортний колапс на вулиці Кирила і Мефодія (колишня Димитрова).

Відзначимо, що поблизу цього ж злощасного фрагмента траси розташована поліклініка №2 Корабельного району, до якої інакше, ніж пішки, дістатися практично нереально.

Як стверджує В'ячеслав Нікітенко, паспорт маршруту зараз існує і дійсний, але необхідно розробити його детальний план, який передбачає обладнання проблемної ділянки знаками зупинки і заборони на зупинку транспорту, а також відповідну розмітку. Крім того, цей план згодом необхідно затвердити в поліції. Ціна питання - 60 тисяч гривень, які після тендера освоїть спеціалізована проектна організація і які слід передбачити в бюджеті міста. До тих же пір, за словами чиновника, підприємці готові нарешті приступити до обслуговування вищевказаного маршруту, який передбачається прокласти альтернативним методом: автобуси будуть підніматися з Куліша на вулицю Кирила і Мефодія, потім згортати на Лавреньова, далі - вниз по Робочої і слідувати по 5-й Західної по приватному сектору до Нафтовиків.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину