Pik
Сьогодні, 20 Травня 2018
20.04.2018
254
0

У Херсоні планують створити офіс представника Омбудсмена по Криму

У Херсоні планують створити офіс представника Омбудсмена по Криму

Омбудсмен Людмила Денісова планує призначити представника Уповноваженого по Автономній Республіці Крим з місцем розташування його офісу у Херсоні.

Про це йшла мова під час зустрічі Людмили Денісової з Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим Борисом Бабіним, повідомляє офіційний сайт Уповноваженого ВРУ з прав людини, передає ПІК.

«Я планую призначити представника Уповноваженого по Автономній Республіці Крим. Звичайно, його офіс буде розташований у Херсоні. Сьогодні серед наших головних задач також створення спільної стратегія реінтеграції півострова. Тут, на материковій Україні, ми маємо створити всі умови, щоб кримчани відчували, що приїхали на Батьківщину», - каже Людмила Денісова.

Представник Президента окреслив найболючіші питання переселенців з Криму, вирішення яких сьогодні потребує втручання Омбудсмена.

Серед них - паспортизація кримчан, отримання молоддю освіти на території материкової України, нестача житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), виплати пенсій та депозити на непідконтрольній території.

Уповноважений Людмила Денісова бачить вирішення питання паспортизації кримчан у площині розгортання системи надання адміністративних послуг на Херсонщині. Зокрема, це відкриття нових центрів в районних пунктах та розширення існуючих підрозділів у місті Херсон.

Говорили й про відкриття нових контрольно-пропускних пунктів та належне інфраструктурне облаштування вже існуючих. В цьому аспекті Борис Бабін наголосив, що майже 100% перевезень на КПВВ в Криму працюють нелегально, тому необхідно працювати у напрямку легалізації маршрутів – проведення відкритого конкурсу та обрання легального перевізника.

Омбудсмен впевнена, що вирішення проблем жителів Криму на сьогодні можливе за рахунок посилення регіональних представництв Уповноваженого. Зокрема, у планах Омбудсмена – призначення представника Уповноваженого в Автономній Республіці Крим, з місцем розташування його офісу у Херсоні.

Читайте також:  

Абітурієнти з Криму вступатимуть до українських вишів за спрощеною процедурою

На Херсонщині відзначать 100-ліття звільнення Криму

Нелегальні перевезення на Крим: ОЗУ, що координуються спецслужбами окупанта

Представництво Президента України в Криму відзвітувало про 100 днів роботи

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
379
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
460
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину