Pik
Сьогодні, 15 Січня 2021
26.10.2017
696
0

У Херсоні планують розпочати опалювальний сезон завтра

У Херсоні планують розпочати опалювальний сезон завтра

Завтра, 27 жовтня, в Херсоні планується розпочати опалювальний сезон. Про це сьогодні на нараді в Херсонській ОДА щодо подачі теплоносія до об'єктів соціально-бюджетної сфери та житлових будинків повідомив перший заступник міського голови Ігор Козаков, передає ПІК.

«Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ми приймемо рішення, що опалювальний сезон розпочнемо з п’ятниці, тобто с завтрашнього дня», - розповів Козаков.

Читайте також: З 26 жовтня опалюватимуть заклади соцсфери з автономкою

За його словами, у зв’язку з тим, що херсонці гріються за допомогою електроприладів, зросла кількість аварійних ситуацій, пов’язаних з електрикою. Тож, це одна із причин, чому опалювальний сезон необхідно розпочинати від завтра.

Окрім того, Козаков повідомив, що всі  9 закладів охорони здоров’я Херсона   до кінця дня будуть з теплом. А також, станом на 10 ранку 15 дошкільних закладів міста вже отримали тепло, всі інші також скоро запустять свої котельні. 

Нагадаємо, засідання виконкому відбудеться сьогодні о 14.00. На засідані знову обговорюватимуть питання вартості проїзду у маршрутках

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину