Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
19.12.2018
654
0

У Херсоні хочуть "оживити" архітектурно-містобудівну раду

У Херсоні хочуть "оживити" архітектурно-містобудівну раду

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко дав доручення підготувати на наступне засідання виконкому питання щодо реформування архітектурно-містобудівної ради в реально робочий орган. 

Про це він заявив на засіданні виконкому 18 грудня під час розгляду питання «Про затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради у новій редакції», - передає ПІК.

Зокрема, під час засідання виконкому прозвучала пропозиція вдвоє скоротити склад ради з 31 чоловіка до 15.

«Готуйте пропозиції: реальний робочий орган – архітектурну раду. А то у нас всі записуються, а потім зібратися не можуть докупи, - відзначив Миколаєнко.  Він зазначив, що дав доручення підготувати це питання для розгляду на  наступне засідання  виконкому. 

Наразі ж до складу ради включили депутата міської ради та керівника комунального підприємства Олену Мазур та секретаря міської ради Олену Урсуленко.

«Ми пропонуємо до складу архітектурно-містобудівної ради ввести депутата Херсонської міської ради, а також директора комунального підприємства «Херсонський міський центр земельно-майнових відносин» Мазур Олену Олександрівну. Вводимо її для чого – відповідно до рішення міської ради на неї покладено обов’язок розробляти комплексні схеми розміщення тимчасових споруд у місті Херсоні…Просимо її включити, є також її заява», - сказав під час виконкому Максим Ващук, в.о. директора департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради.

Читайте також: У херсонських активістів є незручні питання до депутата міськради Мазур

Що стосується кандидатури Олени Урсуленко, то її кандидатуру запропонував міський голова.

Під час засідання також міський голова запропонував вивести зі складу ради архітектора Сергія Дяченка, який з початку року не був присутній на жодному засіданні і, як прозвучало на виконкомі, наразі живе за кордоном. Проте у разі, якщо вивести його зі складу ради, порушиться баланс – у складі ради буде недостатня кількість архітекторів. Тому міський голова сам відмовився від власної пропозиції, він дав доручення розібратися, чи справді Сергія Дяченко більше не мешкає в Україні.

Для довідки. Ця рада є дорадчим органом для професійного колегіального розгляду й обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних рішень містобудівної та проектної документації. Рада діє на громадських засадах.

Результати розгляду Радою проектів містобудівної документації враховуються під час подальшого доопрацювання та затвердження таких проектів, проте вони мають виключно рекомендаційний характер.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину