Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2019
02.04.2019
1753
0

У Херсоні планують продати комунальне приміщення депутату, який має «шлейф» кримінальних справ

У Херсоні планують продати комунальне приміщення депутату, який має «шлейф» кримінальних справ

Міська рада Херсона на сесії у середу 3 квітня розгляне питання «Про затвердження переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності Херсонської міської територіальної громади та підлягають приватизації», передає ПІК.

У Додатку до проекту є перелік приміщень, які планують приватизувати або продати з аукціону. Серед них є і приміщення на 60 квадратних метрів за адресою вул. Театральна (Горького), 13. Це та сама будівля, де раніше було розміщено штаб «Правого сектора» у Херсоні. У травні 2017 року він вигорів вщент, тому «Правий сектор» через відсутність коштів на ремонт був змушений «з’їхати».

file

Викупити приміщення планує Приватна фірма «Радуга», яка належить депутату Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександру Власову. До грудня 2014 року він був членом «Правого сектора», однак був виключений із організації.

file_1

Олексанр Власов відомий у Херсоні рядом кримінальних справ. Найгучніша із них – напад на офіс «Самооборони», який розташований також у комунальному приміщенні у самому центрі Херсона. Це сталось після того, як міська рада не змогла ані продовжити, ані розірвати договір оренди приміщення. Тоді постраждала керівник «Правого сектора» у Херсонській області Наталія Вотеічкіна – її побили і пограбували, а офіс – розтрощили. Обвинувачені – Олександр Власов та його дружина Лілія Якубсон. Після нападу «Самооборону» через суд намагались «виселити» з приміщення, однак громадська організація підтвердила своє право на продовження оренди у суді.

Також Власов обвинувачується у підробці документів та нанесенні тілесних ушкоджень. Всі три справи перебувають у суді.

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину