Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
20.12.2019
433
0

У Херсоні планують побудувати муніципальний флот

У Херсоні планують побудувати муніципальний флот

У Херсоні мають наміри побудувати муніципальний флот - про це повідомив міський голова Володимир Миколаєнко. За його словами, вже у бюджеті на 2020 рік планують передбачити близько 400 тис. грн на відповідні проектні роботи.

Нагадаємо, наразі для здійснення навігації Херсон винаймає 5 катерів у ДП "Адміністрація річкових портів".

"Найголовніше, щоб ці катери, які належатимуть Херсону,  мали орієнтовну місткість у 50-60 місць та мали місця для вантажу. Ясна річ, що вони також мають відповідати усім вимогам Регістру судноплавства України", - висловив думку Володимир Миколаєнко.

У свою чергу, представники державного заводу "Палада" та компанії "Marina Group" ознайомили міського голову із деякими зразками проектів суден, які теоретично можуть підійти для Херсона.

"Катери мають повністю відповідати співвідношенню "ціна-якість" і справлятися зі своїми задачами на усі 100% - забезпечувати дачні перевезення та, за можливості, - туристичні прогулянки по Дніпру", - додав Володимир Миколаєнко.

Цьогоріч впродовж річкової навігації (з 2 квітня по 1 листопада) перевезення здійснювалися 3 теплоходами. Пізніше, після докового ремонту, на лінії вийшло ще 2 теплоходи. Усі 5 курсували за 17 напрямками та перевезли близько 200 тис. херсонців.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину