Pik
Сьогодні, 29 Октября 2020
10.08.2019
1045
0

У Херсоні планують модернізувати контактну мережу на 3-х тролейбусних маршрутах

У Херсоні планують модернізувати контактну мережу на 3-х тролейбусних маршрутах

Умови угоди, в рамках якої Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) має наміри надати Херсону кредитні кошти на закупівлю нових тролейбусів, планують затвердити уже у вересні 2019 року, повідомляє прес-служба херсонської міськради.

Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Козаков, під керівництвом якого сьогодні відбулася зустріч з представниками ЄБРР  і депутатами міськради.

Нагадаємо, проект по залученню кредитних коштів у розмірі 12,5 млн євро для покращення інфраструктури громадського транспорту шляхом закупівлі нових тролейбусів, супутнього ремонтного обладнання та модернізації тролейбусної контактної мережі реалізується у Херсоні з лютого 2019 року.

У рамках цих коштів планують придбати 50 тролейбусів та розширити і модернізувати контактну мережу.

За словами Ігоря Козакова, модернізація та розширення мережі стосується, у першу чергу, тролейбусних маршрутів №12, 11 та 4.

Банкір ЄБРР Ольга Кравець, зі свого боку, додала: "У процесі реалізації проекту Херсон отримає не лише новий транспорт. Є ряд переваг, у числі яких скорочення споживання електроенергії (нові тролейбуси споживатимуть на 30% менше електрики), скорочення витрат на технічне обслуговування, нові робочі місця тощо".

Перший заступник міського голови підкреслив, що, за умови придбання нових тролейбусів, щоденно на маршрути буде виходити 75 одиниць транспорту.

"Новий якісний рухомий склад - це один із наших пріоритетів. Дуже сподіваюся, що депутати міської ради проявлять розуміння, затвердивши у вересні кредитну угоду", - відзначив Ігор Козаков.

Додамо, що Херсон - 15 місто, де реалізується подібний проект.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину