Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
15.05.2019
572
0

У Херсоні планово перевірятимуть міську систему оповіщення

У Херсоні планово перевірятимуть міську систему оповіщення

16 травня в Херсоні буде проводитись планова технічна перевірка міської автоматизованої системи централізованого оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, суб’єктів господарювання та населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, повідомляє Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради, передає ПІК.

Під час перевірки вмикатимуть автономні сигнально-гучномовні пристрої, які розташовані на території міста, що передаватимуть сигнали та інформацію з питань цивільного захисту в ефірі радіо «Таврія» (частота в м. Херсоні 100,6 МГц, FM-діапазон).

Для привернення уваги населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальнийсигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.

Відділ з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради звертається до мешканців міста з проханням зберігати спокій під час звучання навчальних сигналів і повідомлень з питань цивільного захисту та по можливості повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину