Pik
Сьогодні, 07 Червеня 2020
18.12.2017
1754
0

У Херсоні пікетували обласне управління поліції

У Херсоні пікетували обласне управління поліції

Кілька десятків чоловік зібралось сьогодні, 18 грудня, біля Херсонського обласного управління поліції. Про це повідомляє ПІК. Люди тримали в руках плакати та вимагали зустрічі з керівництвом обласної поліції.

Як з'ясував кореспондент ПІК, люди обурені діями слідчого Корабельного відділу поліції ГУНП в Херсонській області відносно відомого спортсмена не тільки в Україні, а й у світі - Захарова Ярослава, та вимагали від поліції діяти за законом. 

Як аргументи люди висловили:


Ще 5 грудня о 8 годині ранку Захарову Ярославу було вручено повідомлення про підозру, відповідно до якого він підозрюється у вчиненні тяжкого кримінального злочину, як от -  незаконне позбавлення людини волі та напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством, вчинений групою осіб.

В кримінальній справі, одним з фігурантів якої мав бути Ярослав, обґрунтована в лапках підозра базувалась лише на одному показанні свідка, який начебто впізнав підозрюваного лише за вухами та носом на підставі наданої слідчим копії паспорту Ярослава, де йому 18 років. Не дивлячись на те що йому вже 30 років.

Потерпіла особа, яка давала  свідчення відносно Захарова є раніше судимою за ч.1 ст. 190 КК (Шахрайство). А відносно її чоловіка якого начебто бив Ярослав, з матеріалів кримінальної справи, наданих стороні захисту, виявлено два цікавих факти. По-перше, потерпілий з червня 2017 року стоїть на обліку в психоневрологічному диспансері, як агресивна та запальна людина. А по-друге, відносно потерпілого порушено кримінальну справу за нанесення останнім тілесних ушкоджень.

Тобто, працівники поліції, не перевіряючи місцеперебування людини за показаннями свідків, телефонних камер чи трафіків телефонного зв’язку, полегшили собі роботу та одразу винесли підозру у вчиненні тяжкого злочину.
Вже за дві години після вручення підозри було подано клопотання про застосування санкції у вигляді арешту на 60 діб без права внесення застави.


До мітингуючих вийшов начальник слідчого відділу ГУНП у Херсонській області Микола Вербицький який по суті справи та за дії свого підлеглого відповісти сам не міг. А запросити слідчого для пояснень громаді відмовився.

митинг херсон

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину