Pik
Сьогодні, 15 серпень 2020
19.06.2020
552
0

У Херсоні підприємцям нагадали про карантинні обмеження

У Херсоні підприємцям нагадали про карантинні обмеження

Уряд подовжив термін загальнонаціонального карантину до 31 липня. А отже і бізнесу доведеться і надалі працювати з певними обмеженнями.

Аби нагадати підприємцям, яких саме вимог потрібно дотримуватись, комісія, яка складається з представників ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області , Нацполіції та органів місцевого самоврядування, на виконання постанови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ НС) від 13 червня 2020 року, обстежили заклади на території ТРЦ «Фабрика».

І побачили різне ставлення суб’єктів господарювання до виконання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

Перукарням, магазинам одягу, косметики, закладам громадського харчування нагадали, що персонал і відвідувачі мають перебувати в захисних масках, дотримуватись соціальної дистанції, вологе прибирання приміщень має проводитись щодві години, наприкінці робочого дня - з дезінфікуючими засобами.

Представники деяких торгових мереж безпосередньо звертались до представників Держпродспоживслужби Херсонської області за роз’ясненнями - за якими правилами їм працювати.

Проте, під час моніторингу деякі підприємці стверджували, що не знають про правила роботи своїх закладів під час карантину. А дехто виправдовувався, що не може довго перебувати у захисній масці, бо важко дихати.

- За результатами нашого візиту можу сказати, що відсотків 80 підприємців дотримуються карантинних обмежень. Інші обіцяють виправити вказані недоліки. Ми проводили і будемо продовжувати проводити роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо протиепідемічних заходів. - зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину