Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
09.11.2020
454
0

У Херсоні підприємця оштрафували за дискримінаційну рекламу

У Херсоні підприємця оштрафували за дискримінаційну рекламу

Спеціалісти Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області виявили розповсюдження дискримінаційного рекламного контенту.

В одному з магазинів Херсона ростова фігура молодої дівчини, одягнута лише в білизну та взуття на підборах, тримала в руках над головою табличку з назвою компанії-виробника акумуляторів для автомобілів. На постаменті, де кріпиться фігура, зображений напис «ЗАВЕДЕ ВСЕ».

Відповідно до пункту 15 постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 693 «Про затвердження порядку накладання штрафів за порушення законодавства про рекламу», з метою з’ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань, орган контролю за рекламою Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області направив цю інформацію до Експертної ради з питань протидії дискримінації за ознакою статі при Міністерстві соціальної політики України та ГО «Українська Асоціація Маркетингу» для проведення незалежної експертизи.

Експерти надали висновки, що ця зовнішня реклама порушує статті 7, 8, 10 Закону України «Про рекламу», бо містить зображення напівоголеної жінки, подібний вигляд якої жодним чином не пов’язаний із продукцією, що рекламується та із подальшим її споживанням. Жіноче тіло, зображене в рекламі, сприймається споживачами даного рекламного контенту як сексуальний об’єкт та містить натяки на сексуальність.

За результатами розгляду справи Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області прийняло рішення про накладення штрафу в 1000 гривень за порушення законодавства про рекламу, фізична особа – підприємець добровільно сплатила штраф і прибрала рекламу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину