Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
09.04.2020
375
0

У Херсоні підприємці під час карантину працюють з порушеннями

У Херсоні підприємці під час карантину працюють з порушеннями

Спільні рейди фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, інспекторів міської Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона та поліцією тривають.

Лише за 8 квітня здійснили моніторинг дотримання правил карантину 257 об’єктів в усіх мікрорайонах Херсона. І у 168 з них виявили порушення.

Наприклад, у мікрорайоні Таврійський склали матеріали на два кафе, які працювали і активно відпускали клієнтам гарячі чай та каву. Ще один протокол отримав магазин косметики, який, незважаючи на заборону, працював.

На Шуменському працювали магазини з сувенірами, спортивним взуттям і одягом для дітей та підлітків. А в одному магазині, окрім того, що відпускалось пиво на розлив, ще й можна було вживати його прямо в магазині, за столиками.

Факти стихійної торгівлі були зафіксовані біля Центрального ринку: там семеро людей продавали свіжі овочі, а в одній точці реалізовували різноманітні сантехнічні прилади.

Ще один факт стихійної торгівлі зафіксували по вулиці Рішельєвській. Продавці овочів запевняли, що вони не торгують, а привезли замовлення, яке люди оформили онлайн.

Порушення зафіксували і в одному ресторані – він працював «на винос», хоча Законом дозволено лише здійснювати адресну доставку.

По вулиці Чорноморській, в антисанітарних умовах, продають питну воду на розлив. Споживачам самостійно потрібно набирати воду, хоча в умовах карантину це заборонено.

Майже в усіх ломбардах, які охопили під час рейду, відсутні антисептичні засоби для відвідувачів і дезінфікуючі засоби для обробки приміщень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину