Pik
Сьогодні, 29 Февраля 2020
Гаряча новина
17.11.2017
536
0

У Херсоні під вікнами екоінспекції та департаменту екології спилюють дерево

У Херсоні під вікнами екоінспекції та департаменту екології спилюють дерево

Про те, що в умовах мораторію на обрізку дерев у Херсоні тут практично повністю спилюють здорове дерево, повідомив у Фейсбук  директор Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА Юрій Попутько, передає ПІК.

«Було-було, але таке нахабство і почуття безкарності бачу вперше. Під самими вікнами Екологічної інспекції у Херсонській області та Департаменту Екології ХОДА  практично повністю спилюють здорове дерево. Це в той час як в місті Херсоні діє мораторій навіть на обрізку дерев», - написав Попутько.

Рішення про тимчасову заборону на здійснення видалення дерев на території Херсона було прийняте сесії міської ради (№203 від 28.04.2016).

Це рішення не поширюється  лише на випадки видалення дерев, які створюють загрозу життю та здоров’ю громадян внаслідок їх аварійного стану (це має бути підтверджене постійно діючою комісією з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, з залученням громадськості), а також якщо дерево заважає при ліквідації аварійних ситуацій на інженерних мережах. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину