Сьогодні, 19 Жовтня 2017
21.09.2017
239
0

У Херсоні перевізник відповів на запитання журналістки "по понятіям"

Сьогодні, 21 вересня, директори кількох херсонських фірм-перевізників зібрали прес-конференцію, аби розповісти про доцільність підвищення маршрутного тарифу в місті. Атмосфера у прес-клубі «Новий день» виявилася не просто емоційною. Під кінець заходу власник фірми «Корнет-стиль» нахамив журналісту, дозволивши собі спілкування із жінкою «по понятиям», передає ПІК

Читайте також: Херсонський виконком знову спробує просунути питання 5 грн за проїзд

Хазяїну маршрутного бізнесу не сподобалося запитання журналіста Марини Савченко «Чому ввечері маршрутки в  Херсоні майже не ходять, на відміну від інших міст і така ситуація ніяк не змінюється з подорожчанням проїзду?». Реакція Зубревського була неадекватною, він не дав кореспонденту договорити і почав кричати, це добре видно на відео.

Сама Савченко вже прокоментувала інцидент на власній сторінці у «Фейсбук». Жінка зазначила, що боїться, як би з нею чого не трапилося:

«Вперше за моє журналістське життя мені стало страшно жити в Херсоні. Сьогодні директори перевізник фірм скликали прес-конференцію на тему маршрутного тарифу. І замість того, щоб навести беззаперечні доводи, чому саме треба підвищувати вартість проїзду, ці люди хамили журналістам. На моє запитання про те, чому в Херсоні не можна доїхати ввечері маршруткою, зокрема 48-ю, власник перевізної фірми відповів у стилі "по понятіям"... Люди переплутали 2017-й з 90-ми... Тому не здивуюся, якщо зі мною зненацька щось трапиться. Нехай це буде заявою журналіста».

Ані міські чиновники від транспорту, ані обласна організація Спілки журналістів України, членом якої є Марина Савченко, на інцидент поки не відреагували.

 

Новини по темі

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
325
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
823
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину