Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
21.09.2017
1179
0

У Херсоні перевізник відповів на запитання журналістки "по понятіям"

У Херсоні перевізник відповів на запитання журналістки "по понятіям"

Сьогодні, 21 вересня, директори кількох херсонських фірм-перевізників зібрали прес-конференцію, аби розповісти про доцільність підвищення маршрутного тарифу в місті. Атмосфера у прес-клубі «Новий день» виявилася не просто емоційною. Під кінець заходу власник фірми «Корнет-стиль» нахамив журналісту, дозволивши собі спілкування із жінкою «по понятиям», передає ПІК

Читайте також: Херсонський виконком знову спробує просунути питання 5 грн за проїзд

Хазяїну маршрутного бізнесу не сподобалося запитання журналіста Марини Савченко «Чому ввечері маршрутки в  Херсоні майже не ходять, на відміну від інших міст і така ситуація ніяк не змінюється з подорожчанням проїзду?». Реакція Зубревського була неадекватною, він не дав кореспонденту договорити і почав кричати, це добре видно на відео.

Сама Савченко вже прокоментувала інцидент на власній сторінці у «Фейсбук». Жінка зазначила, що боїться, як би з нею чого не трапилося:

«Вперше за моє журналістське життя мені стало страшно жити в Херсоні. Сьогодні директори перевізник фірм скликали прес-конференцію на тему маршрутного тарифу. І замість того, щоб навести беззаперечні доводи, чому саме треба підвищувати вартість проїзду, ці люди хамили журналістам. На моє запитання про те, чому в Херсоні не можна доїхати ввечері маршруткою, зокрема 48-ю, власник перевізної фірми відповів у стилі "по понятіям"... Люди переплутали 2017-й з 90-ми... Тому не здивуюся, якщо зі мною зненацька щось трапиться. Нехай це буде заявою журналіста».

Ані міські чиновники від транспорту, ані обласна організація Спілки журналістів України, членом якої є Марина Савченко, на інцидент поки не відреагували.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину