Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
19.06.2019
1408
0

У Херсоні передали нове медичне обладнання для дитячої лікарні

У Херсоні передали нове медичне обладнання для дитячої лікарні

У херсонській дитячій обласній клінічній лікарні, в рамках проекту «Orange Days» "Лінії магазинів EVA" було передано нове медичне обладнання для догляду за передчасно народженими дітьми, передає ПІК.У 2015 році "Лінія магазинів EVA" започаткувала соціальний проект «Orange Days», аби сприяти здоров’ю малюків України за допомогою оснащення медичних центрів України сучасним медичним обладнанням. В період проведення акції «Orange Days»,  а вона проходить тричі на рік,  українці з усіх куточків країни купують в мережі магазинів товари з помаранчевими цінниками, тим самим роблячи свій внесок у закупку спеціалізованого обладнання.

Офіційна передача благодійної допомоги на загальну суму 139 тис, грн відбулася 19 червня в стінах Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Завдяки учасникам акції «Orange Days» Лінія магазинів EVA за 4 дні зібрала суму необхідну для того, щоб місцеві лікарі та їхні маленькі пацієнти отримали фотометричний аналізатор гіпербілірубінемії, двоканальний шприцевий дозатор, шприцевий насос та 2 портативні монітори пацієнта. Нове обладнання дозволить збільшити можливості лікарні зі щорічним обсягом госпіталізації 16-17 тис хворих дітей.

«Ми, як соціально відповідальний бізнес, хочемо привносити позитивні зміни, втілювати ціннісні соціальні ініціативи. А що може бути ціннішим за порятунок дитячих житла? За 4 роки існування проекту компанії вдалося зібрати більше 1,2 млн гривень та передати нове обладнання 11 перинатальним центрам та дитячим лікарням України. Ми робимо це для того, щоб якомога більше молодих мам були впевнені у тому, що іхні дітки отримують кращу допомогу з новим та якісним обладнанням», - зазначила Олександра Гнатик, керівниця PR- відділу Ліни магазинів EVA

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину