Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
30.06.2020
932
0

У Херсоні передадуть шкільні автобуси

У Херсоні передадуть шкільні автобуси

1 липня о 8:30 на площі Свободи відбудеться передача шкільних автобусів у райони й ОТГ області.

Їх отримають навчальні заклади Мирненської, Зеленопідської, Ювілейної об'єднаних територіальних громад, а також Білозерського та Скадовського районів.

Транспортні засоби, закуплені за кошти державної субвенції. Вартість одного автобусу складає 1,8 млн грн. Співфінансування з місцевих бюджетів склало близько 18% від загальної вартості.

Даний шкільний автобус – це спеціалізований автобус для перевезення школярів різного віку ATAMAN093S, виготовлений за спеціальним Державним стандартом України для шкільних автобусів. Зібраний на базі шасі японського виробника Isuzu Motors Ltd. Виробником автобусів є акціонерне товариство «Черкаський автобус», потужності якого розташовано у м. Черкаси. 

Автобус має 32 місця для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, систему кондиціювання місця водія, GPS-трекер, систему сигнального виклику з салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасами безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину