Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
24.06.2019
559
0

У Херсоні паркувальники сплатять штраф за роботу без реєстрації

У Херсоні паркувальники сплатять штраф за роботу без реєстрації

Фіскали та патрульні перевірили роботу паркульвальників, які «працюють» на Центральному ринку та по вулиці Миру у Херсоні, повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

«Надання послуг з паркування транспортних засобів проводилося особами без державної реєстрації підприємницької діяльності, а іноді їх дії можливо віднести до «шахрайства». Тому Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі рекомендує громадянам дуже уважно ставитися до сплати коштів за паркування, не соромитись задавати питання щодо законності вказаної діяльності та наявності дозвільних документів виданих міською радою», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється,що фіскали області склали 2 протоколи про адміністративне правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень. Матеріали будуть направлені до суду.

Загалом, до бюджету Херсона з початку року надійшло 253,6 тис. гривень збору за місця для паркування транспортних засобів.

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину