Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
30.11.2017
542
0

Нагородили інвестора, що допоміг організувати мовлення на Кри

У Херсоні отримав нагороду інвестор, який побудував Чонгарську телерадіовежу

На колегії Херсонської ОДА  30 листопада вручили орден «За заслуги» ІІІ ступеня Петру Семерею, директору товариства «Телемережі України», м.Луцьк. Саме він є інвестором, який побудував на Херсонщині Чонгарську телерадіовежу з якої ведеться мовлення на територію тимчасово окупованого Криму, передає ПІК.

Читайте також: У вирішенні проблеми інформаційної безпеки від розмов перейшли до справ

 Нагороджений Петро Семерей Указом Президента №369/2017 від 16 листопада за значний особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв’язку в Україні, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність.

«Я хочу всім нагадати, що саме Петро Іванович – це є той інвестор, який побудував на Чонгарі телерадіовежу, яка сьогодні мовить на Крим. І в наших планах – продовжити цю співпрацю, я думаю, що ця нагорода є дійсно заслуженою перед Україною», - відзначив під час церемонії нагородження голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Читайте також: Українські телеканали почали мовлення на Крим у тестовому режимі

У свою чергу, Петро Семерей подякував голові ОДА Андрій Гордєєву та голові  Генічеської РДА Олександру Воробйову за допомогу.

«Шановні друзі, мені дуже приємно, отримувати таку високу нагороду. І це оцінка роботи нашого колективу. Я хочу, перш за все, подякувати всім вам, подякувати Андрій Анатолійовичу (Гордєєву – ред.), подякувати голові Генічеської РДА Олександру Степановичу (Воробйову – ред.) за  допомогу», - сказав Семерей під час врученням йому нагороди. 

Читайте також: Чонгарська вежа створює для росіян проблеми в Північному Криму 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину