Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
09.12.2020
351
0

У Херсоні оголосили переможців третього обласного конкурсу журналістських робіт

У Херсоні оголосили переможців третього обласного конкурсу журналістських робіт

Херсонська обласна рада оголошує переможців третього обласного конкурсу журналістських робіт «Стан, проблеми та перспективи місцевого самоврядування Херсонської області».

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської облради.

Конкурс проходив у період з 4 березня по 30 вересня 2020 року. 11 листопада відбулось засідання конкурсної комісії, за результатами якої обрано 5 переможців у двох номінаціях.

У номінації «Краща онлайн-публікація» переможцем стала Алла Торчанська, журналістка медіа-центру «ІРС-Херсон», зі статтею «Херсонська (де)централізація: об’єднанні територіальні супергромади». Вона отримає премію у розмірі 15 тис. грн.

На другому місці – Ірина Староселець, журналістка інформаційного агентства «Укрінформ». За свою роботу «Арабатська стрілка: аргументи мешканців проти децентралізаційної “логіки”» вона отримає премію у розмірі 10 тис. грн.

Почесне третє місце і 5 тис. грн одержав журналіст інтернет-видання «Новий день» Олег Батурін за публікацію під назвою «Зеленопідська ОТГ. Три роки успіху».

У номінації «Кращий відеоматеріал» фаворитом став сюжет Лідії Григорєвої («Український Південь») «Про громади на Херсонщині. Про розвиток Ювілейної ОТГ».

«Срібло» у Петра Коберника («Центр журналістських розслідувань») за сюжет «Децентралізація по-херсонськи. Погрози, сварки, стрілянина».

Обидва переможці також отримають з обласного бюджету премії у розмірі 15 та 10 тис. грн відповідно.

Учасників номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» – Олену Нечипуренко («Новий день») та Ольгу Ляшок («Гривна») відзначено подяками голови Херсонської обласної ради.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину